publikován 12.12.18 13:07 | autor Městská knihovna | zobrazeno 4004x
jste zde: czeArchív aktualit2018ProsinecPRO INFORMACI

PRO INFORMACI

 

Po celý rok 2018 probíhalo v Městské knihovně Česká Lípa hned několik projektů zaměřených na vzdělávání a aktivizaci seniorů.

V knihovně na náměstí T.G. Masaryka probíhaly další semestry Virtuální univerzity 3. věku – jedna ze studijních skupin se zúčastnila slavnostní promoce v aule České zemědělské univerzity, na kterou jsme se vypravili společně autobusem. Další aktivity určené pro seniory jsou s ohledem        na prostorové podmínky soustředěné především na pobočku Špičák, kde již několik let probíhá každé úterý velmi oblíbené a hojně navštěvované cvičení v sedě, při hudbě. Obě pololetí roku 2018 byla naplněna počítačovými kurzy, nejprve se realizovala výuka s počítači, druhé pololetí bylo spojeno s výukou na tabletech a k neobyčejně úspěšné a velmi žádané patřila angličtina           pro seniory. Po celý rok 2018 každý čtvrtek otevíral své pomyslné dveře Otevřený Klub 60+, který přinášel pro každý týden program v podobě výtvarných dílen, trénování paměti, cestopisných nebo populárně naučných přednášek.

Všechny tyto aktivity byly finančně podpořeny dotacemi Ministerstva kultury ČR a rovněž individuální dotací z rozpočtu města Česká Lípa.

                          

Kontakt

Městská knihovna

Česká Lípa,
příspěvková organizace
nám.T.G.Masaryka 170
470 01 Česká Lípa

IČO 00360171
Tel. 487883444
Fax 487522975
e-mail: info@knihovna-cl.cz

Ptejte se knihovny
Vyhledávání
Vyhledávání
Přihlásit se k odběru E-zpravodaje
(antispam)
Knihovny.cz
Národní digitální knihovna
Nejlepší knihy dětem
iLiteratura
Čtení pomáhá

Městská knihovna Česká Lípa - půjčování knih, časopisů, map, atlasů, průvodců a audiokazet, webmaster: reditel@knihovna-cl.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Best in Mozilla Firefox Google Chrome