publikován 12.9.14 8:18 | autor Městská knihovna | zobrazeno 25670x
jste zde: czeUniverzita VU3VCo je VU3V?

Co je VU3V?

 

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU = vzdělávání seniorů v regionech

 
 

Virtuální Univerzita třetího věku (VU3V) je určena především pro vzdělávání seniorů (osob, které dosáhly věku, kdy mají nárok na pobírání starobního důchodu) v regionech, kteří se z různých důvodů nemohou zúčastňovat prezenčních přednášek U3V v sídlech vysokých škol a univerzit (vzdálenost, zdravotní a časové důvody, finanční náročnost na dopravu apod.).

 

Virtuální U3V umožňuje přístup k vysokoškolskému zájmovému studiu všem seniorům (osobám, které dosáhly věku, kdy mají nárok na pobírání starobního důchodu) v rámci celé České republiky bez rozdílu místa bydliště, čímž poskytuje stejné příležitosti všem seniorům a představuje tak novou moderní alternativu ke klasické prezenční přednáškové výuce U3V. Je založena na využití nových komunikačních technologií a internetu, má prvky distančního vzdělávání a e-learningu a je didakticky přizpůsobena charakteristickým specifikům seniorského vzdělávání.

 

Po splnění studijních podmínek a absolvování 6 individuálních kurzů je účastník pozván na slavnostní promoci v aule České zemědělské univerzity.

 

Další informace na www.e-senior.cz

Kontakt

Městská knihovna

Česká Lípa,
příspěvková organizace
nám.T.G.Masaryka 170
470 01 Česká Lípa

IČO 00360171
Tel. 487883444
Fax 487522975
e-mail: info@knihovna-cl.cz

Ptejte se knihovny
Vyhledávání
Vyhledávání
Přihlásit se k odběru E-zpravodaje
(antispam)
Nejlepší knihy dětem
Bibliohelp
iLiteratura
ČTEnářův SYmpatický RÁDce
Čtení pomáhá

Městská knihovna Česká Lípa - půjčování knih, časopisů, map, atlasů, průvodců a audiokazet, webmaster: reditel@knihovna-cl.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Best in Mozilla Firefox Google Chrome