publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3858546x

ZE ZÁVAŽNÝCH TECHNICKÝCH DŮVODŮ

JE OD PÁTKU 5.3.2021 DO NEDĚLE 7.3.2021

ON-LINE KATALOG MĚSTSKÉ KNIHOVNY NEDOSTUPNÝ.

DLE USN. VLÁDY Č. 126 (II.,odst.5) JE PROVOZ MĚSTSKÉ KNIHOVNY A JEJÍCH POBOČEK OD 24. 2. 2021 UPRAVEN TAKTO:

VÝDEJ PŘEDEM OBJEDNANÝCH KNIH A JEJICH VRACENÍ

PŘES OKÉNKO

Městská knihovna na nám. T. G. Masaryka a její pobočky na Špičáku, Ladech a Pod Holým vrchem jsou pro běžné služby uzavřeny,

výdej přes okénko

(v obvyklých provozních hodinách včetně sobot na nám. TGM)

je možný pouze pro

VRACENÍ KNIH

VYZVEDNUTÍ REZERVOVANÝCH KNIH

VYZVEDNUTÍ KNIH OBJEDNANÝCH PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE NA WEBU KNIHOVNY (EXPRES BALÍČEK)

VYZVEDNUTÍ KNIH OBJEDNANÝCH PROSTŘEDNICTVÍM  ON-LINE KATALOGU  (ODLOŽENÍ POMOCÍ TLAČÍTKA ZÍSKAT)

REGISTRACE NOVÝCH ČTENÁŘŮ V ČASE PANDEMIE

Pro běžný provoz jsou knihovny v době epidemie onemocnění COVID stále uzavřené, dle aktualizovaných režimových opatření však pracují v různě omezeném provozu – od úplného uzavření přes bezkontaktní půjčování po výdejová okénka. Všechna tato opatření jsou dostupná pouze registrovaným uživatelům.

S ohledem na  zvýšený zájem o půjčování knih, studijní potřeby i potřeby četby obecně, umožňujeme aktuálně nové registrace do knihovny za zvláštních podmínek:

• Knihovnice dle Vašich údajů  vytvoří registraci a čtenářský průkaz. Pokud přiložíte i odpovídající registrační poplatek bude Vám vystaveno potvrzení o platbě a Vaše čtenářské konto ihned aktivováno.
  • Pokud budete chtít uhradit pouze převodem, bude třeba na účet Městské knihovny číslo 16332421/0100 zaslat odpovídající částku. Jako variabilní symbol uvedete číslo čtenářské registrace a do zprávy pro příjemce: Vaše jméno – registrace 2021. Jakmile bude platba uskutečněna, žadatel bude informován a čtenářské konto aktivováno.

Čtení pomáhá