publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3344329x

UPOZORNĚNÍ

Služba MojeID nebude od 2. 7. do 20. 8. 2018

z provozních důvodů poskytována.

PROVOZNÍ DOBA V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

A JEJÍCH POBOČKÁCH V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN:

Městská knihovna - hlavní budova na nám. T.G. Masaryka 170:

UZAVŘENA

Od 30. 7. do 18. 8. 2018

Pobočka Špičák - ul. Červeného kříže 2563:

Zavřeno od 9. 7. do 27. 7. 2018

Pobočka Lada - ul. Komenského 2989:

Zavřeno od 9. 7. do 27. 7. 2018

Pobočka Holý Vrch -  ul. Jižní 1814:

Zavřeno od 30. 7. do 18. 8. 2018

Důvodem uzavření je realizace prací na údržbě objektů

a čerpání dovolených.

BALÍČEK NA LÉTO

Nestíháte všechny povinnosti před dovolenou?

V knihovně vám trochu času ušetříme -

na požádání připravíme "Balíček na léto".

Na formuláři, které jsou k dispozici v každé půjčovně, si můžete vybrat oblasti čtenářského zájmu, oblíbené autory, termín pro půjčení, apod. Ostatní už můžete nechat na nás. Vybereme, připravíme a potom si jen knihy vyzvednete a můžete dál spěchat za jinými povinnostmi.

Vážení čtenáři,

v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) upravujícím ochranu osobních údajů od 25.5. 2018 je v platnosti nový Knihovní řád Městské knihovny.

Zároveň Vás budeme při obnovení registrace vyzývat k vyplnění nové přihlášky do knihovny. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

SOUTĚŽ MĚSTSKÉ KNIHOVNY PŘI PŘÍLEŽITOSTI

100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ČESKÉHO STÁTU

Městská knihovna Česká Lípa vyhlašuje výtvarnou soutěž

pro l. stupeň základních škol REPUBLICE KE 100. NAROZENINÁM

Tématem soutěže je příběh, pohádka, která začíná

třeba takto:

...bylo nebylo, jednou jedno velké císařství.

Když už se lidem nelíbilo žít v tak velké zemi, rozhodli se, že si ji rozdělí. 28. října 1918 se jedné malé části narodila Československá republika.

To znamená, že letos jí bude 100 let!

Nakresli ji přání k narozeninám...co myslíš, že by si přála?

Výsledkem mohou být malby, kresby i objekty.

Všechny práce budou vystaveny v prostorách Městské knihovny od 17. září 2018. Nejlepší práce obdrží odměny na slavnostním vyhlášení.

Hotové práce označené: jméno/škola/věk lze odevzdat v Městské knihovně na nám. T.G. Masaryka anebo v jakékoliv pobočce městské knihovny nejpozději do 30. 6. 2018

PŘEČTI MI JEŠTĚ KOUSEK...

Stavitel

Vaříme