publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3188268x

MŮJ MEDVĚD FLÓRA

Čtvrtek 23. listopadu 2017 od 16,00

S knížkou Daisy Mrázkové si pohrají a zazpívají Luděk Richter a Věra Čížkovská - Divadlo KEJKLÍŘ.

Divadélko pro všechny, kdo si rádi čtou, představují, vymýšlejí a mají chuť hrát si, zejména však pro ty od tří do devíti let.

Oddělení dětské literatury

Otevřený klub Klub 60+

Čtvrtek 23. listopadu 2017 od 13,30

KRAJEM LUŽICKÝCH A ŽITAVSKÝCH  HOR

známá krajina, oblíbené cíle… co známe i neznáme v našem blízkém okolí představí Mgr. Jaroslav Rež

pobočka Špičák, ul. Červeného kříže

Z DÁVNÉ HISTORIE PRŮMYSLOVÉHO PODNIKÁNÍ

V ČESKÉ LÍPĚ

Úterý 21. listopadu  2017 od 17,00

300 let první manufaktury a 150 let cukrovaru. Milníky v historii českolipského průmyslu připomene Ladislav Smejkal.

Čítárna městské knihovny

PŘEČTI MI JEŠTĚ KOUSEK

STAVITEL

VAŘÍME

DINOSAUŘI

NA FARMĚ

ZVÍŘÁTKA

POHÁDKY Z VEČERNÍČKŮ

O KRTKOVI

POLICIE A POLICISTA

ZÁCHRANKA

HASIČI

Pravidla půjčování kufříků.

Městská knihovna Česká Lípa nabízí novou službu:

EXPRES BALÍČEK v oddělení beletrie na náměstí T.G.Masaryka

Co je Expres balíček?

Jedná se přípravu knih dle vašich požadavků, které si vždy v domluvený termín vyzvednete.

Co je pro získání Expres balíčku potřeba?

1. Vyplnit dotazník se specifikací výběru literatury
  2. Objednat přípravu balíčku přes mail: beletrie@knihovna-cl.cz nebo prostřednictvím formuláře na www. knihovna –cl.cz

........................................

Knihovna je tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně! Nevěříte? Prostě si půjčte e-knihu, je to tak snadné!

VE SPOLUPRÁCI S PORTÁLEM eReading.cz NABÍZÍME PRO REGISTROVANÉ ČTENÁŘE MĚSTSKÉ KNIHOVNY V ČESKÉ LÍPĚ MOŽNOST PŮJČOVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH KNIH ZDARMA.

E-KNIHY JSOU DOSTUPNÉ Z KATALOGU

Podmínky e-výpůjčky a způsob půjčování e-knih najdete v přiloženém manuálu.

ČTENÍ PODPORUJÍ POUZE ČTEČKY eReading.cz, telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace na čtení e-knih.

Seznam e-knih najdete zde

Knihy i sešity můžete v libovolném množství přinést v otevírací dobu do Městské knihovny (nám. T.G. Masaryka) nebo poboček na Špičáku, Ladech a Holém vrchu, kde Vám je zabalíme přesně na míru.

Balení provádíme do průsvitné fólie obvykle do druhého dne od převzetí, příp. po domluvě. Obal od nás vydrží dlouho a je kvalitní. Stejným způsobem balíme i knihy v našem fondu.

Ceny balení:

Kniha (sešit) A6

Kniha (sešit) A5

4, -Kč

Kniha (sešit) A4

Kniha (sešit) větší A4

Nově nabízíme našim čtenářům online kurz rychlého čtení ROZEČTI SE! Zakladní kurz obsahuje 20 lekcí, tempo studia si určujete sami. Další informace na www.rozectise.cz

Kurz je přístupný bezplatně na počítačích v odděleních knihovny na náměstí T.G. Masaryka.

listopad 2017
Měli byste zájem o praktický nácvik práce s on-line katalogem?
Hlasování bude ukončeno 30.11.17. Tato anketa je anonymní.