publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3234065x

Oznamujeme, že z důvodu prezidentských voleb bude pobočka knihovny v ul. Červeného kříže na Špičáku dne 26. ledna 2018 uzavřena.

OSUDOVÉ OSMIČKY I.

Úterý 23. ledna 2018 od 17,00

Putování po časové ose - vzpomínky, připomínky, krátká zastavení u věcí velkých i malých. Zahájení cyklu přednášek s Mgr. Ladislavem Smejkalem při příležitosti 100. výročí české státnosti.

čítárna městské knihovny

KOUZELNÉ NÁPADY - dílna pro malé i velké

Pondělí 22. ledna 2018 od 16,00

Masopustní masky

ČTENÍ PŔI LAMPIĆCE

Městská knihovna Česká Lípa nabízí novou službu:

EXPRES BALÍČEK v oddělení beletrie na náměstí T.G.Masaryka

Co je Expres balíček?

Jedná se přípravu knih dle vašich požadavků, které si vždy v domluvený termín vyzvednete.

Co je pro získání Expres balíčku potřeba?

1. Vyplnit dotazník se specifikací výběru literatury
  2. Objednat přípravu balíčku přes mail: beletrie@knihovna-cl.cz nebo prostřednictvím formuláře na www. knihovna –cl.cz

........................................

Knihovna je tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně! Nevěříte? Prostě si půjčte e-knihu, je to tak snadné!

VE SPOLUPRÁCI S PORTÁLEM eReading.cz NABÍZÍME PRO REGISTROVANÉ ČTENÁŘE MĚSTSKÉ KNIHOVNY V ČESKÉ LÍPĚ MOŽNOST PŮJČOVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH KNIH ZDARMA.

E-KNIHY JSOU DOSTUPNÉ Z KATALOGU

Podmínky e-výpůjčky a způsob půjčování e-knih najdete v přiloženém manuálu.

ČTENÍ PODPORUJÍ POUZE ČTEČKY eReading.cz, telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace na čtení e-knih.

Seznam e-knih najdete zde

Knihy i sešity můžete v libovolném množství přinést v otevírací dobu do Městské knihovny (nám. T.G. Masaryka) nebo poboček na Špičáku, Ladech a Holém vrchu, kde Vám je zabalíme přesně na míru.

Balení provádíme do průsvitné fólie obvykle do druhého dne od převzetí, příp. po domluvě. Obal od nás vydrží dlouho a je kvalitní. Stejným způsobem balíme i knihy v našem fondu.

Ceny balení:

Kniha (sešit) A6

Kniha (sešit) A5

4, -Kč

Kniha (sešit) A4

Kniha (sešit) větší A4

Nově nabízíme našim čtenářům online kurz rychlého čtení ROZEČTI SE! Zakladní kurz obsahuje 20 lekcí, tempo studia si určujete sami. Další informace na www.rozectise.cz

Kurz je přístupný bezplatně na počítačích v odděleních knihovny na náměstí T.G. Masaryka.

leden 2018
Jak nejčastěji trávíte čas v zimním období?
Hlasování bude ukončeno 31.01.18. Tato anketa je anonymní.