publikován 22.4.09 0:00 | autor Městská knihovna | zobrazeno 3360383x

UPOZORNĚNÍ

Služba MojeID nebude od 2. 7. do 20. 8. 2018

z provozních důvodů poskytována.

PROVOZNÍ DOBA V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

A JEJÍCH POBOČKÁCH V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN:

Městská knihovna - hlavní budova na nám. T.G. Masaryka 170:

UZAVŘENA

Od 30. 7. do 18. 8. 2018

Pobočka Špičák - ul. Červeného kříže 2563:

Zavřeno od 9. 7. do 27. 7. 2018

Pobočka Lada - ul. Komenského 2989:

Zavřeno od 9. 7. do 27. 7. 2018

Pobočka Holý Vrch -  ul. Jižní 1814:

Zavřeno od 30. 7. do 18. 8. 2018

Důvodem uzavření je realizace prací na údržbě objektů

a čerpání dovolených.

BALÍČEK NA LÉTO

Nestíháte všechny povinnosti před dovolenou?

V knihovně vám trochu času ušetříme -

na požádání připravíme "Balíček na léto".

Na formuláři, které jsou k dispozici v každé půjčovně, si můžete vybrat oblasti čtenářského zájmu, oblíbené autory, termín pro půjčení, apod. Ostatní už můžete nechat na nás. Vybereme, připravíme a potom si jen knihy vyzvednete a můžete dál spěchat za jinými povinnostmi.

Vážení čtenáři,

v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) upravujícím ochranu osobních údajů od 25.5. 2018 je v platnosti nový Knihovní řád Městské knihovny.

Zároveň Vás budeme při obnovení registrace vyzývat k vyplnění nové přihlášky do knihovny. Děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

PŘEČTI MI JEŠTĚ KOUSEK...

Stavitel

Vaříme